Обладнання

Сучасна «Жіноча праця» - це високотехнологічне виробництво. Підприємство обладнано комп’ютеризованими машинами для вишивки та пошиття виробів.

Сорок чотири комп’ютеризованих вишивальних механізми дозволяють за одну зміну випустити, приміром, 88 сорочок-вишиванок або 500 штук кухонних рушників. Загалом щомісяця фабрика може виробляти продукції щонайменше на 200 тисяч гривень.

Вироби фабрики поєднують якість та доступну ціну, адже саме сучасні технології дозволяють продукції «Жіночої праці» бути конкурентоспроможною на ринку. На підприємстві виготовляють продукцію за відреставрованими ескізами вишивки 60-70-х років ХХ століття. Вироби оздоблені як машинною, так і ручною вишивкою. Замовлення на вироби фабрики – сорочки, рушники, постільну білизну - надходять з найбільших торговельних мереж України.

Менше року минуло з того часу, як у Клембівці урочисто відкрили новий корпус фабрики української вишивки «Жіноча праця». Її відродила онука колишнього багаторічного директора знаменитого підприємства Миколи Калетника, а нині народний депутат України Оксана Калетник, залучивши для цього інвестиційні кошти.

«Жіноча праця» - це не просто історія, вважає Оксана Миколаївна. Фабрика була творчим осередком, який розвивав культурну спадщину нашого народу, причому спадщину такого високого духовного й естетичного рівня, що нею могла б пишатися будь-яка нація. Сучасна «Жіноча праця» - це високотехнологічне виробництво. Підприємство обладнано комп’ютеризованими машинами для вишивки та пошиття виробів. Нова техніка потребує професійних кадрів, котрі б досконало знали технології та вміли працювати на складних верстатах. Саме тому майже півроку тому на фабриці було організовано курси професійного навчання Ямпільським районним центром зайнятості. Днями на фабриці відбулася ще одна важлива подія – 11 слухачок, а це молоді жінки та дівчата, отримали посвідчення набутої на курсах професії вишивальника 3-го розряду.