Новини
18.03.2013 На фабриці "Жіноча праця" розпочали навчання персоналу Професійне навчання організували за професією вишивальник
Повернутися до новин

Професійне навчання за професією вишивальник організували для безробітних громадян Ямпільського району. Навчання проводять фонд «Батьківська земля», Ямпільський районний центр зайнятості та обласне комунальне підприємство (учбово-курсовий комбінат) на базі фабрики «Жіноча праця» з наступним працевлаштуванням. Метою впровадження проекту є і подолання проблеми зайнятості населення, і виробництво та збут продукції фабрики, і збереження та поширення унікальної клембівської вишивки, яка вже протягом століття відома у всьому світі. В новому приміщенні фабрики встановлено сучасне обладнання. Працівники протягом п’яти місяців отримають нові знання про сучасні технології вишивання, навики роботи з комп’ютерною технікою, опанують різні види, як машинної так і ручної вишивки.

У фонді «Батьківська земля»  впевнені, що невдовзі фабрика дасть першу свою продукцію на ринок. Відродження підприємства вирішуватиме основну проблему жителів Клембівки - зайнятість.

Адже на обліку в Ямпільському районному центрі зайнятості перебуває біля 200 клембівчан. Продукція фабрики дозволить поширювати подільську вишивку в Україні і світі, осучаснити її використання.